Łączniki meblowe i zawiasy

Każdy mebel, aby był funkcjonalny i w pełni spełniał swoje zadanie, musi posiadać odpowiednią konstrukcję. W zależności od tego, czy fronty mebli mają się otwierać w różnym kierunku, przesuwać, czy też wysuwać niezbędne są łączniki meblowe oraz zawiasy. Znajdą je Państwo w ofercie naszego sklepu. Dysponujemy wieloma odmiennymi modelami, które sprawdzą się w przypadku praktycznie każdego mebla. Jeśli będą mieć Państwo trudności z wyborem odpowiedniego łącznika bądź zawiasu, nasi specjaliści są do Państwa pełnej dyspozycji. Posiadamy bogatą ofertę elementów konstrukcyjnych, do których zamawiania zachęcamy poprzez kontakt telefoniczny z naszymi pracownikami oraz za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jak wykorzystuje się łączniki i zawiasy meblowe?

Łączniki jak sama ich nazwa może wskazywać, służą do łączenia poszczególnych elementów konstrukcyjnych w meblach. Najczęściej wykorzystuje się je w sofach i kanapach oraz popularnych meblach modułowych, które dają możliwość dowolnej kompozycji. Z kolei zawiasy znajdują się niemalże w każdym meblu. Począwszy od małych szafek, dużych i pojemnych szaf, skrzyń otwieranych, jak i w tapczanach, sofach i kanapach z funkcją rozkładania i miejscem na przechowywanie. Jak więc widać są to jedne z najważniejszych elementów wykorzystywanych do produkcji mebli. Warto więc zadbać o wysoką jakość tych części i skorzystać z naszej oferty.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym szerokim asortymentem w Alex-Okucia. Gwarantujemy bogaty wybór produktów. Jeśli w naszym sklepie nie znajdą Państwo szukanego zawiasu, czy łącznika meblowego to zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Postaramy się zorganizować dla Państwa potrzebny produkt w jak najkrótszym czasie.

Aktywne filtry