Nogi aluminiowe do mebli

Nogi w meblach odpowiadają za ich stabilność oraz wpływają na wizualny odbiór. W naszej ofercie sklepu znajdziecie Państwo między innymi nóżki aluminiowe do mebli. Aluminium jest materiałem bardzo cenionym w meblarstwie ze względu na swoją praktyczność oraz łatwość utrzymania w nienaruszonym stanie. Dlatego też wykorzystuje się go do produkcji nóżek meblowych. Charakterystyczny wygląd i ciekawy design nóżek aluminiowych doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Przy pomocy tego rodzaju nóżek możemy w kilka chwil zupełnie odmienić wygląd szafy, kanapy, fotela, czy też innego mebla. Wyróżniające się nogi aluminiowe do mebli mogą stanowić doskonały akcent w wyglądzie mebla bądź stylem nawiązywać do wykończenia zagłówków meblowych i innych elementów mebla.

Nóżki aluminiowe dostępne w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo nogi aluminiowe w bardzo wielu odsłonach. Dysponujemy modelami w różnej stylistyce, kształtach oraz wykończeniu zarówno matowym, jak i polerowanym. Mogą wybierać Państwo spośród nóżek aluminiowych w różnej kolorystyce, a także rozmiarach. Odmienne wysokości oraz średnice nóżek ułatwiają regulację i stabilność całego mebla. Dodatkowo w ofercie posiadamy nogi oparte na elementach sferycznych, walcowate czy stożkowe. Mamy nóżki z gwintem do wkręcania w gniazdo oraz modele z gwintem wewnętrznym. Wszystkie dostępne w naszym sklepie nogi aluminiowe do mebli produkowane są z dobrego gatunkowo aluminium, dlatego wykazują niezwykłą trwałość i służą latami.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty i dostępnych wariantów nóżek aluminiowych do mebli. Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i ilości hurtowych dla zakładów produkcyjnych.

Aktywne filtry