Nogi drewniane do mebli

Urządzając pokoje, patrzymy nie tylko, na praktyczne aspekty wybieranych mebli, ale również ich wygląd. Duży wpływ na to, w jakim stylu dany mebel został utrzymany, mają elementy wykończenia. Wybierając nogi drewniane do mebli uzyskujemy klasyczny oraz bardziej tradycyjny wygląd. W naszym sklepie Alex-Okucia dysponujemy ogromną gamą nóg drewnianych doskonale sprawdzających się do mebli domowych każdego rodzaju. Mogą być wykorzystane zarówno w przypadku szaf, komód, kanap, sof, czy regałów i łóżek. Jest to z pewnością praktyczny wybór, który wpasuje się w stylistykę różnych wnętrz.

Nogi drewniane dostępne w naszym sklepie

Oferta naszego sklepu ciągle jest poszerzana, dlatego mogą Państwo wybierać spośród wielu różnorodnych modeli nóg drewnianych do mebli. Dysponujemy nóżkami z podstawkami wykonanymi z aluminium i elementem gwintowanym pozwalającym na łatwy montaż w korpusie mebla. Podstawki są dostępne w różnych sposobach wykończenia: matowe lub polerowane oraz w rozmaitych kształtach. Nasz asortyment obejmuje także nogi w całości wykonane z drewna o różnych kształtach – zarówno proste, jak i ustawione względem mebla pod kątem. Elementy drewniane są dostępne w różnych średnicach i wykończeniach. Oferujemy wykończenia nóżek w stylu orzecha, dębu, drewna wenge. Dzięki takiej różnorodności pod względem rozmiarów, kształtów i stylistyki, nogi drewniane do mebli cieszą się ogromną popularnością. Ponadto ich trwałość, efektowny wygląd wizualny oraz różna kolorystyka wpływa na tak szerokie zastosowanie drewna w wykończeniu mebli.

Zamówienia detaliczne i hurtowe

Realizujemy zamówienia na nóżki do mebli w ilościach detalicznych oraz hurtowych. Dotyczy to zarówno nóżek drewnianych, stalowych, jak i nóg aluminiowych do mebli. Chętnie współpracujemy z producentami mebli oraz tapicerami dostarczając im elementy konstrukcyjne do mebli najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz składania zamówień poprzez sklep internetowy bądź kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami.

Aktywne filtry