Ramy do łóżek

Wygodne i odpowiednio dobrane łóżko to podstawa komfortu podczas snu oraz prawidłowego wypoczynku. W głównej mierze za jakość snu odpowiadają dobrze dobrane ramy do łóżek. Wpływają na żywotność materaca, wielkość całego łóżka, ale także na wizualny odbiór mebla, ponieważ jest to część dość widoczna. Ponadto ramy do łóżek mogą być wyposażone w podnośniki meblowe, które pozwalają na dodatkowe wykorzystanie powierzchni łóżkowej do przechowywania przykładowo pościeli. W zależności od wielkości poszczególnych ram łóżkowych mechanizmy konstrukcyjne mogą się od siebie nieco różnić. Jednak bez względu na rozmiar, w naszym sklepie znajdą Państwo ramy łóżek stalowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i stabilność całego łóżka.

Stalowe ramy łóżkowe

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ramy łóżkowe wykonane ze stali. Jest to solidne rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie w dużych rozmiarowo łóżkach. Każda z oferowanych przez nas ram łóżkowych dostępna jest w wersji z podnośnikiem umożliwiającym łatwe unoszenie konstrukcji i stworzenie w łóżku dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Ponadto ramy wyposażone są w dodatkowe drewniane listwy i wytrzymałe śruby, które gwarantują stabilność całej konstrukcji. Oczywiście proponujemy ramy do łóżek w kilku rozmiarach, tak aby każdy z naszych Klientów znalazł dla siebie dogodną opcję.

W przypadku chęci zamówienia nietypowych rozmiarów ram do łóżek zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Postaramy się zorganizować dla Państwa ramę w wymaganym rozmiarze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i zaopatrujemy zakłady produkcyjne z meblami.

Aktywne filtry