Zagłówki meblowe i mechanizmy regulacji zagłówków

Meble z zagłówkami to bardzo wygodne rozwiązanie sprawdzające się zarówno w przypadku mebli dziennych, jak i tych, które znajdą się w sypialni, pokoju gościnnym bądź gabinecie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zagłówków meblowych oraz mechanizmów służących do ich regulacji. Proponujemy akcesoria o różnej funkcjonalności, rozmiarach oraz najwyższej jakości. Produkowane przez nas ramki i pręty do zagłówków są dostępne również w wersjach chromowanych.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi mechanizmami znajdującymi się w naszym sklepie. W przypadku problemów z wyborem najlepszej opcji nasi specjaliści służą pomocą i chętnie doradzą w wyborze.

Mechanizmy meblowe i ich zastosowanie

Zagłówki meblowe to niezwykle komfortowe rozwiązanie wpływające na wygodę podczas korzystania z kanap, sof, foteli czy szezlongów. Pozwalają na wygodne podparcie karku oraz głowy, co jest również odciążeniem dla kręgosłupa. Do dyspozycji w naszej ofercie mają Państwo mechanizmy przeznaczone do montażu statycznego, czyli takie, które pozostawiają zagłówki meblowe w jednej pozycji oraz mechanizmy z opcją regulacji, które umożliwiają dowolną zmianę pozycji zagłówka. Z wykorzystaniem mechanizmów ruchomych można dopasować wysokość zagłówka, czy też kąt jego nachylenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Dlatego też cieszą się dużą popularnością, a meble z regulowanymi zagłówkami są chętniej wybierane również do domowych wnętrz.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Oferujemy oraz wytrzymałe zagłówki meblowe i mechanizmy ich regulacji. Ogromną uwagę przykładamy również do precyzji wykończenia produktów oraz ich estetycznego wyglądu. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Alex-Okucia.

Aktywne filtry