Podnośniki meblowe

Na funkcjonalność mebli wpływ ma wiele czynników. Nie tylko wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim mechanizmy użyte do ich konstrukcji będą miały duże znaczenie w codziennym użytkowaniu danego mebla. Szczególnym elementem o praktycznym aspekcie są teleskopy do mebli oraz wszelkiego rodzaju podnośniki. Ich wykorzystanie do produkcji mebli ułatwia otwieranie unoszonych części mebli. Najczęściej stosuje się podnośniki do wersalek, górnych szafek, często spotykanych w meblach kuchennych i biurowych oraz wszelkiego rodzaju łóżek z wbudowanymi schowkami do przechowywania pościeli. Zastosowanie podnośnika pozwala na łatwiejsze otwieranie mebla bez konieczności używania dużej siły. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych ciężarów elementów otwieranych, jak chociażby bywa w przypadku dużych łóżek ze schowkami.

Teleskopy meblowe dostępne w naszym sklepie

Konstrukcje poszczególnych mebli mogą się od siebie różnić w znacznym stopniu. Mechanizmy i teleskopy meblowe muszą być bowiem dopasowane na etapie produkcji do funkcjonalności mebla. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo podnośniki gazowe do mebli, tradycyjne modele oraz teleskopy, które dostosowane są do unoszenia niewielkich części mebli, jak i tych o większych gabarytach oraz wadze. Montujemy sprężyny gazowe działające z różną siłą w zależności od przewidywanej masy unoszonego elementu. Dostępne są również podnośniki sprężynowe do mebli typu kanapowego, bardzo solidne i wytrzymałe, które mogą być dostarczane w wersjach ocynkowanych oraz malowanych na kolor czarny.

Staramy się każdemu z naszych Klientów pomóc w wyborze najlepszych mechanizmów do konstrukcji mebli. Dlatego mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo podczas zakupów podnośników oraz teleskopów do mebli, czy też nóg stalowych do mebli i innych produktów z naszej oferty. W przypadku wątpliwości dotyczących właściwości danego produktu zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami.

Aktywne filtry